انعقاد تفاهم نامه همکاری بین پلتفرم احراز هویت دیجیتال یوآیدی و مرکز نوآفرینی فردا ( فینووا )

۲۶ مرداد ۱۳۹۸

با امضای تفاهم نامه بین پلتفرم احراز هویت دیجیتال یوآیدی و فینووا، از این به بعد شرکت های نوآفرینی تحت حمایت فینووا می توانند از خدمات احراز هویت دیجیتال یوآیدی بهره مند شوند. با امضای این تفاهم نامه استارتاپ های نوپای تحت حمایت فینووا می توانند به مدت سه ماه بدون هزینه کسب و کارشان را در برابر تهدیداتی که هویت های نامعلوم کاربران برای آنها ایجاد می کند حفاظت کند.

مرکز نوآفرینی فینووا

تفاهم نامه فینووا و پلتفرم احراز هویت دیجیتال e-KYC یوآیدی

مرکز نوآفرینی فینووا یکی از بازیگران اصلی اکوسیستم کارآفرینی ایران است که فعالیت خود را در ابتدا با راه‌اندازی اولین فضای کار اشتراکی ایران آغاز کرد. این مرکز ابتدا به عنوان مسئولیت اجتماعی شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا، با حمایت از استارتاپ‌ها بستری را ایجاد نمود تا کارآفرینان از فرصت هم‌افزایی، یادگیری و شبکه‌سازی بهره‌مند شوند و با حضور در این فضا شانس بیشتری برای رشد و جذب سرمایه مورد نیاز خود به دست آورند. فینووا با سرمایه‌گذاری بر روی استارتاپ‌ها و راه‌اندازی شتابدهنده، زنجیره حمایت خود از اکوسیستم کارآفرینی را تکمیل ساخت. برگزاری رویدادهای تخصصی آموزش‌محور و حمایت از رویدادهای کارآفرینی از دیگر فعالیت‌های این مرکز در جهت رشد اکوسیستم کارآفرینی به شمار می‌آید.

احراز هویت یا KYC مانعی بر سر راه استارتاپ ها

از آنجایی که اکثر استارتاپ های تحت حمایت شتابدهنده و فضای کار اشتراکی فینووا در زمینه فین تک هستند، احراز هویت یا همان KYC (Know Your Customer) یکی از فرآیندهای حیاتی برای کسب و کارهای فعال در این حوزه است که عدم توجه به آن می تواند بقای آنها را با خطر جدی مواجه کند.

لذا احراز هویت را می توان به عنوان یکی از گلوگاه هایی دانست که نرخ از دست دادن مشتری و کاهش کیفیت تجربه کاربری را برای کسب و کارهای فین تک به همراه دارد. فینووا نیز با شناسایی دقیق چنین مانعی در استارتاپ های تحت حمایت خود، راه حل پلتفرم احراز هویت دیجیتال یوآیدی را برای شرکت های نوآفرینی خود انتخاب کرده است.

یوآیدی اولین پلتفرم احراز هویت دیجیتال e-KYC در ایران

تفاهم نامه فینووا و پلتفرم احراز هویت دیجیتال e-KYC یوآیدی

یوآیدی UID اولین پلتفرم احراز هویت دیجیتال یا همان e-KYC در ایران است که با استفاده از فناوری‌های پیشرفته OCR، تشخیص تصویر زنده Liveness Detection و پردازش تصویر Image Processing، برای اولین بار در کشور امکان احراز هویت و صحت‌سنجی اطلاعات را برای سازمان‌ها بر بستر آنلاین فراهم کرده است.

خبرنامه

ما را دنبال کنید

   

مطالب مرتبط

افتتاح حساب بانکی غیرحضوری/ بازار مالی (سجام) الگویی برای نظام بانکی کشور

افتتاح حساب بانکی غیرحضوری/ بازار مالی (سجام) الگویی برای نظام بانکی کشور

سجام و تجربه دریافت کد بورسی با ویدیوی سلفی نشان داد که می‌توان بسیاری از ارائه خدمات را به راحتیِ استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا به خصوص هوش مصنوعی دیجیتالیزه و غیرحضوری کرد. چرا از این تکنولوژی در نظام بانکی استفاده نمی‌شود؟ افتتاح حساب در بازار مالی چه تفاوتی با...

عقب ماندن بانک ها از بورس در ارائه خدمات غیر حضوری

عقب ماندن بانک ها از بورس در ارائه خدمات غیر حضوری

با توجه به شیوع ویروس کرونا طرح فاصله گذاری اجتماعی یکی از پروتکل های بهداشتی تصویب شده توسط دولت است تا از گسترش بیشتر این ویروس جلوگیری شود. بسیاری از کسب و کارها به ویژه بانک ها به چسباندن چند برچسب در شعب و یا پشت عابربانک ها قناعت کرده اند. در حال حاضر هم با داغ...

دریافت کد بورسی با ویدیوی سلفی / راهکار احراز هویت دیجیتال یوآیدی در سجام راه اندازی شد

دریافت کد بورسی با ویدیوی سلفی / راهکار احراز هویت دیجیتال یوآیدی در سجام راه اندازی شد

دریافت کد بورسی از طریق گوشی هوشمند فراهم شد. احتمالا شما هم جزو افرادی هستید که سجام ثبت نام کردید ولی به خاطر حفظ سلامتی، نداشتن زمان کافی، شلوغی و تجمع بیش از حد دفاتر پیشخوان، برای احراز هویت اقدام نکردید و کد بورسی نگرفتید و عطای بورس را به لقایش بخشیدید. با...

Share This