انعقاد تفاهم نامه همکاری بین پلتفرم احراز هویت دیجیتال یوآیدی و مرکز نوآفرینی فردا ( فینووا )

۲۶ مرداد ۱۳۹۸

با امضای تفاهم نامه بین پلتفرم احراز هویت دیجیتال یوآیدی و فینووا، از این به بعد شرکت های نوآفرینی تحت حمایت فینووا می توانند از خدمات احراز هویت دیجیتال یوآیدی بهره مند شوند. با امضای این تفاهم نامه استارتاپ های نوپای تحت حمایت فینووا می توانند به مدت سه ماه بدون هزینه کسب و کارشان را در برابر تهدیداتی که هویت های نامعلوم کاربران برای آنها ایجاد می کند حفاظت کند.

مرکز نوآفرینی فینووا

تفاهم نامه فینووا و پلتفرم احراز هویت دیجیتال e-KYC یوآیدی

مرکز نوآفرینی فینووا یکی از بازیگران اصلی اکوسیستم کارآفرینی ایران است که فعالیت خود را در ابتدا با راه‌اندازی اولین فضای کار اشتراکی ایران آغاز کرد. این مرکز ابتدا به عنوان مسئولیت اجتماعی شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا، با حمایت از استارتاپ‌ها بستری را ایجاد نمود تا کارآفرینان از فرصت هم‌افزایی، یادگیری و شبکه‌سازی بهره‌مند شوند و با حضور در این فضا شانس بیشتری برای رشد و جذب سرمایه مورد نیاز خود به دست آورند. فینووا با سرمایه‌گذاری بر روی استارتاپ‌ها و راه‌اندازی شتابدهنده، زنجیره حمایت خود از اکوسیستم کارآفرینی را تکمیل ساخت. برگزاری رویدادهای تخصصی آموزش‌محور و حمایت از رویدادهای کارآفرینی از دیگر فعالیت‌های این مرکز در جهت رشد اکوسیستم کارآفرینی به شمار می‌آید.

احراز هویت یا KYC مانعی بر سر راه استارتاپ ها

از آنجایی که اکثر استارتاپ های تحت حمایت شتابدهنده و فضای کار اشتراکی فینووا در زمینه فین تک هستند، احراز هویت یا همان KYC (Know Your Customer) یکی از فرآیندهای حیاتی برای کسب و کارهای فعال در این حوزه است که عدم توجه به آن می تواند بقای آنها را با خطر جدی مواجه کند.

لذا احراز هویت را می توان به عنوان یکی از گلوگاه هایی دانست که نرخ از دست دادن مشتری و کاهش کیفیت تجربه کاربری را برای کسب و کارهای فین تک به همراه دارد. فینووا نیز با شناسایی دقیق چنین مانعی در استارتاپ های تحت حمایت خود، راه حل پلتفرم احراز هویت دیجیتال یوآیدی را برای شرکت های نوآفرینی خود انتخاب کرده است.

یوآیدی اولین پلتفرم احراز هویت دیجیتال e-KYC در ایران

تفاهم نامه فینووا و پلتفرم احراز هویت دیجیتال e-KYC یوآیدی

یوآیدی UID اولین پلتفرم احراز هویت دیجیتال یا همان e-KYC در ایران است که با استفاده از فناوری‌های پیشرفته OCR، تشخیص تصویر زنده Liveness Detection و پردازش تصویر Image Processing، برای اولین بار در کشور امکان احراز هویت و صحت‌سنجی اطلاعات را برای سازمان‌ها بر بستر آنلاین فراهم کرده است.

خبرنامه

ما را دنبال کنید

   

مطالب مرتبط

موارد استفاده از فناوری تشخیص چهره بیومتریک در بانک‌های جنوب شرق آسیا

موارد استفاده از فناوری تشخیص چهره بیومتریک در بانک‌های جنوب شرق آسیا

از آنجایی که موسسات مالی به دنبال افزایش تعداد کاربران خود همزمان به جلوگیری از کلاهبرداری اینترنتی و جعل هویت نیز توجه می‌کنند، شرکت‌های هوش مصنوعی بسیاری در ناحیه جنوب شرق آسیا، در زمینه فناوری‌های نوین احراز هویت دیجیتال و...

از آغاز تا پایان هویت امن دیجیتال – بخش سوم : استمرار احراز هویت و پایداری اعتماد در فضای مجازی

از آغاز تا پایان هویت امن دیجیتال – بخش سوم : استمرار احراز هویت و پایداری اعتماد در فضای مجازی

یک سیستم امنیتی، همیشه به اندازه‌ی ضعیف‌ترین قفلش قدرت دارد. حتی پس از احراز هویت کامل کاربر در اولین مرتبه، هویت آن باید در همه تراکنش‌های بعدی نیز به همان صورت مورد تایید قرار بگیرد. با استمرار احراز هویت دیجیتال، هنگامی که فردی یک حساب بانکی افتتاح کند، دیگر لازم...

از آغاز تا پایان هویت امن دیجیتال – بخش دوم : ایجاد زنجیره اعتماد در فضای مجازی

از آغاز تا پایان هویت امن دیجیتال – بخش دوم : ایجاد زنجیره اعتماد در فضای مجازی

ما به طور طبیعی هویت را از طریق حضور انسان‌ها درک می‌کنیم، اما در فضای دیجیتال امروز باید با انواع دیگر هویت سازگار شویم. در حال حاضر، روش‌های احراز هویت دیجیتال ارائه شده، تضمین نمی‌کنند که یک شخص کاملاً در فضای مجازی احراز هویت شود و در واقع تنها نام کاربری و رمز...

Share This