چرا کسب و کار ها باید به جمع پذیرندگان پلتفرم امن هویت دیجیتال یوآیدی بپیوندند؟

۲۲ تیر ۱۳۹۸

 1. یوآیدی اولین پلتفرم احراز هویت دیجیتال در کشور بوده که با استفاده از فناوری های تشخیص چهره و پردازش متن به کسب و کار ها سرویس مشتری خودت را بشناس (e-KYC) ارائه می دهد.
 2. طبق تفاهم نامه ای یوآیدی با دانشگاه تهران (پردیس کشاورزی)، دانشگاه فنی حرفه ای و صندوق بیمه روستایی برای ارائه ی تسهیلات برای دریافت خدمت یا محصول دارند، استارتاپ ها با طراحی برنامه های جذاب می توانند دایره ی به گستردگی چندین هزار کاربر را تبدیل به مشتری خود کنند.
 3. استفاده از پلتفرم امن احراز هویت دیجیتال یوآیدی مقیاس پذیری را برای استارتاپ هایی که در فرآیند های خود نیاز به احراز هویت دارند را افزایش می دهد
 4. استفاده از پلتفرم امن احراز هویت دیجیتال یوآیدی به شدت تجربه کاربری را برای کاربران شما بهبود بخشیده و پروسه های وقت گیر را کوتاه می کند.
 5. استفاده از پلتفرم امن احراز هویت دیجیتال یوآیدی با بهبود تجربه کاربری و حذف پروسه های وقت گیر نرخ تبدیل شدن بازدیدکنندگان به مشتری را افزایش می دهد.
 6. استفاده از پلتفرم امن احراز هویت دیجیتال یوآیدی هزینه ی مبادله را برای کسب و کار ها و استارتاپ ها کاهش و اعتماد کاربران به مبادله در فضای آنلاین را افزایش می دهد.
 7. استفاده از پلتفرم امن احراز هویت دیجیتال یوآیدی با توجه به تسهیل خدمات دهی یک مزیت رقابتی جدی برای نهادهای مالی و پولی کشور خواهد بود.
 8. استفاده از پلتفرم امن احراز هویت دیجیتال یوآیدی قادر خواهد بود که هزینه زیرساخت فیزیکی و نیروی انسانی، و همچنین هزینه های ناشی از کلاهبرداری را کاهش دهد.
 9. استفاده از پلتفرم امن احراز هویت دیجیتال یوآیدی سد محکمی در برابر رشوه دهندگان است که می تواند جلو کلاهبرداری و رشوه را بگیرد.
 10. پیوستن به UID بسیار ساده است. از طریق سند های API و SDK که توسط تیم فنی ما تهیه شده است به راحتی می توانید به جمع پذیرندگان ما بپیوندید.
 11. یوآیدی در آینده نه چندان دور با توجه به ماهیت هویت دیجیتال نقش کلیدی در اینترنت اشیا و اقتصاد دیجیتالی بازی خواهد کرد.
 12. یوآیدی با پیاده سازی استانداردهای جهانی و با استفاده از پروتکل پیشرفته امنیتی AES-256bit امنیت اطلاعات را در سطح بالایی رعایت می کند.
 13. یوآیدی از تکنولوژی های بروز و پیچیده مثل Image Processing، OCR و Liveness Detection بهره می گیرد.

با مراجه به صفحه کسب و کار ها می توانید از نحوه همکاری با یوآیدی اطلاعات بیشتری کسب کنید.

خبرنامه

ما را دنبال کنید

   

مطالب مرتبط

موارد استفاده از فناوری تشخیص چهره بیومتریک در بانک‌های جنوب شرق آسیا

موارد استفاده از فناوری تشخیص چهره بیومتریک در بانک‌های جنوب شرق آسیا

از آنجایی که موسسات مالی به دنبال افزایش تعداد کاربران خود همزمان به جلوگیری از کلاهبرداری اینترنتی و جعل هویت نیز توجه می‌کنند، شرکت‌های هوش مصنوعی بسیاری در ناحیه جنوب شرق آسیا، در زمینه فناوری‌های نوین احراز هویت دیجیتال و...

از آغاز تا پایان هویت امن دیجیتال – بخش سوم : استمرار احراز هویت و پایداری اعتماد در فضای مجازی

از آغاز تا پایان هویت امن دیجیتال – بخش سوم : استمرار احراز هویت و پایداری اعتماد در فضای مجازی

یک سیستم امنیتی، همیشه به اندازه‌ی ضعیف‌ترین قفلش قدرت دارد. حتی پس از احراز هویت کامل کاربر در اولین مرتبه، هویت آن باید در همه تراکنش‌های بعدی نیز به همان صورت مورد تایید قرار بگیرد. با استمرار احراز هویت دیجیتال، هنگامی که فردی یک حساب بانکی افتتاح کند، دیگر لازم...

از آغاز تا پایان هویت امن دیجیتال – بخش دوم : ایجاد زنجیره اعتماد در فضای مجازی

از آغاز تا پایان هویت امن دیجیتال – بخش دوم : ایجاد زنجیره اعتماد در فضای مجازی

ما به طور طبیعی هویت را از طریق حضور انسان‌ها درک می‌کنیم، اما در فضای دیجیتال امروز باید با انواع دیگر هویت سازگار شویم. در حال حاضر، روش‌های احراز هویت دیجیتال ارائه شده، تضمین نمی‌کنند که یک شخص کاملاً در فضای مجازی احراز هویت شود و در واقع تنها نام کاربری و رمز...

Share This