رویداد فیناپ خرداد ۹۸ در دانشگاه شریف با حضور یوآیدی

۲۹ خرداد ۱۳۹۸

از آنجایی که فین تک همواره یکی از دغدغه های استارتاپ یوآیدی بوده است، یوآیدی یکی از حامیان رویداد فیناپ خرداد ۹۸ خواهد بود. هدف اصلی از رویدادها و دورهمی های استارتاپی- فینتکی فیناپ ایجاد محیطی برای توسعه ارتباطات افراد در حوزه فین تک است. هشتمین رویداد فیناپ شامل سخنرانی ها در قالب انتقال تجربه، برگزاری کارگاه آموزشی، پنل گفتگو، شبکه سازی و فیناپ پلاس خواهد بود. متخصصان و مدیران حوزه بانکی و شرکت‌های فناوری و پرداخت الکترونیک یکی از مخاطبان اصلی این رویداد خواهند بود که یکی از بازیگران و تصمیم گیران مهم در عصه فین تک هستند که با تصمیمات خود می توانند خدمات در دنیای دیجیتال را هوشمندتر از همیشه کنند.

شایان ذکر است فیناپ پلاس، یکی از بخش های نوین فیناپ است که در آن جواد جاویدنیا سرپرست معاونت فضای مجازی دادستانی کل کشور و امیر مستکین دبیر ارشد دیجیاتو به گفتگو خواهند نشست.

مسابقه یوآیدی در رویداد فیناپ

یوآیدی با برگزاری مسابقه در تلاش است تا با استفاده از نظرات متخصصان حوزه فین تک مصحول UID را بهبود بخشد. روند مسابقه در رویداد فیناپ بدین گونه است که:

  1. کاربران در ابتدا باید عضو کانال تلگرامی testcrowdsourcechannel@ شوند.
  2. در کانال کاربران می توانند با رجوع به بات تلگرامی testcrowdsourcebot@ بروند، اگر نظری برای بهبود اپلیکیشن یوآیدی دارند یا انتقادی در مورد نحوه کارکرد یوآیدی دارند ویدئویی از خود آپلود کنند. همچنین کاربران می توانند نظرات خود را نسبت به بقیه ویدئوهایی که آپلود شده است بدهند.
  3. بعد از ضبط ویدئو باید شرح مختصری از نظر یا انتقادی که داده اید را بنویسید.
  4. در مرحله بعد با لمس دکمه ثبت یا لغو نظر خود را نهایی می کنید.

در آخر بیشترین نظری که از طرف کاربران تشویق شده باشد برنده جایزه کنسول بازی Xbox One S رویداد فیناپ خواهد شد.

یوآیدی تکمیل کننده فرایند احراز هویت برای کسب کارهای حوزه فین تک در رویداد فیناپ

یوآیدی نیز یکی از بازیگران اصلی در حوزه فین تک خواهد بود. چراکه با ارائه خدمات KYC یا همان شناسایی هویت مشتری، یکی از حلقه های ناقص را برای فعالان در حوزه فین تک رفع خواهد کرد. یکی از دغدغه های کسب و کارهای حوزه فین تک مربوط به شارژ کیف پول دیجیتال و احراز هویت کاربران در فضای مجازی است که با توجه به مدل KYC فعلی این نوع از کسب و کارها تجربه کاربری را برای کاربران دشوار خواهد کرد. یوآیدی با ورود به پروسه احراز هویت، بستری را فراهم آورده تا کاربران کسب و کارهای فین تک بتوانند در کسری از ثانیه در فضای آنلاین احراز هویت شوند. نحوه کارکرد یوآیدی را می توانید در فیلم زیر تماشا کنید.

افراد علاقه مند به شرکت در مسابقه می توانند با اسکن کردن QR کد زیر به کانال تلگرام یوآیدی رفته و جزییات شرکت در مسابقه را نیز از آنجا دنبال کنند.

خبرنامه

ما را دنبال کنید

   

مطالب مرتبط

موارد استفاده از فناوری تشخیص چهره بیومتریک در بانک‌های جنوب شرق آسیا

موارد استفاده از فناوری تشخیص چهره بیومتریک در بانک‌های جنوب شرق آسیا

از آنجایی که موسسات مالی به دنبال افزایش تعداد کاربران خود همزمان به جلوگیری از کلاهبرداری اینترنتی و جعل هویت نیز توجه می‌کنند، شرکت‌های هوش مصنوعی بسیاری در ناحیه جنوب شرق آسیا، در زمینه فناوری‌های نوین احراز هویت دیجیتال و...

از آغاز تا پایان هویت امن دیجیتال – بخش سوم : استمرار احراز هویت و پایداری اعتماد در فضای مجازی

از آغاز تا پایان هویت امن دیجیتال – بخش سوم : استمرار احراز هویت و پایداری اعتماد در فضای مجازی

یک سیستم امنیتی، همیشه به اندازه‌ی ضعیف‌ترین قفلش قدرت دارد. حتی پس از احراز هویت کامل کاربر در اولین مرتبه، هویت آن باید در همه تراکنش‌های بعدی نیز به همان صورت مورد تایید قرار بگیرد. با استمرار احراز هویت دیجیتال، هنگامی که فردی یک حساب بانکی افتتاح کند، دیگر لازم...

از آغاز تا پایان هویت امن دیجیتال – بخش دوم : ایجاد زنجیره اعتماد در فضای مجازی

از آغاز تا پایان هویت امن دیجیتال – بخش دوم : ایجاد زنجیره اعتماد در فضای مجازی

ما به طور طبیعی هویت را از طریق حضور انسان‌ها درک می‌کنیم، اما در فضای دیجیتال امروز باید با انواع دیگر هویت سازگار شویم. در حال حاضر، روش‌های احراز هویت دیجیتال ارائه شده، تضمین نمی‌کنند که یک شخص کاملاً در فضای مجازی احراز هویت شود و در واقع تنها نام کاربری و رمز...

Share This