یوآیدی پلتفرم رگ تک

دکتر دری، دادیار دادسرای تهران: یوآیدی می تواند کلاهبرداری در فضای آنلاین را از بین ببرد

محمد حسین دری در گفتگو با راه پرداخت با شرح شرایط بانکداری الکترونیکی در ایران و تفاوت آن با دیگر کشورها می گوید: در بانکداری الکترونیک کشورهای شناخته‌شده چیزی با عنوان رمز دوم پویا وجود ندارد. او همچنین اشاره کرد: رمز دوم پویا یاOTP ، در واقع یک ابزار برای احراز هویت است. در کشور ما، در سال‌های اخیر تعداد حساب‌های بانکی و تراکنش‌های الکترونیکی رشد بسیار زیادی داشته و تعداد حساب‌ها و تراکنش‌های بانکی ما بسیار بیشتر از کشورهای دیگر جهان است. این رشد بی‌رویه در عین حال که موجب سود بعضی از موسسات مالی شده، فضای خوبی را برای ایجاد کلاهبرداری‌های اینترنتی فراهم کرده است.

دری تاکید می‌کند که رشد و توسعه در شرایطی خوب است که بر مبنای یک نظام ایمن و اصولی باشد. او ادامه می‌دهد: رشد بی‌ضابطه حساب‌های بانکی، بدون ایجاد نظام یکپارچه احراز هویت رخ داده است در حالی که باید ابتدا چارچوب‌های امنیتی و ابزارهای احراز هویت ایجاد شوند و بعد رشد و توسعه رخ دهد.

دادیار دادسرای تهران، اصلاح برخی از روندهای فعلی در نظام بانکی و به خصوص اصلاح روال‌ها در زمان افتتاح حساب را در کاهش کلاهبرداری‌ها حیاتی می‌داند. او همچنین به  استارت‌آپ یوآیدی به عنوان نمونه استارتاپ احراز هویت اشاره می‌کند و ابراز امیدواری می‌کند که با پیدایش و رشد کسب‌وکارهای رگ‌تکی، ابزارهای اصولی برای شناسایی و کاهش کلاهبرداری‌های اینترنتی فراهم شود.

یوآیدی اولین پلتفرم امن احراز هویت دیجیتال

پلتفرم احراز هویت دیجیتال یوآیدی نیز با ارائه خدمات e-KYC می تواند مشکلات کسب و کارهای آنلاین نظیر سایت های آگهی خرید و فروش آنلاین و فین تک در ایران را برطرف کرده و احراز هویت کاربران آنها را با بهره گیری از هوش مصنوعی بلادرنگ Real Time انجام دهد.

محمد عرب
دانش آموخته صنایع و MBA دانشگاه تهران. علاقه مند به مارکتینگ به خصوص دیجیتال مارکتینگ. من در یوآیدی سعی دارم تا با تولید محتوا بروز بتوانم گامی مفید برای کاربران فضای آنلاین و کسب و کار ها بردارم.
Posts created 34

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top