یوآیدی دانش بنیان شد.

دانش، بنیانِ یوآیدی

راهکار احراز هویت دیجیتال یوآیدی دانش بنیان شد

پلتفرم احراز هویت دیجیتال یوآیدی با بهره گیری از فناوری های نوین و سطح بالا، و همچنین به پشتوانه نیروهای جوان و در عین حال مجرب و خلاق خود موفق به اخذ مجوز دانش بنیان شده است. استارتاپ یوآیدی پس از بررسی کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت‌ها و مؤسسات دانش بنیان و نظارت بر اجرا، به عنوان شرکت دانش‌بنیان معرفی شد.

اهمیت بهره مندی از اقتصاد دانش بنیان و توسعه محصولات نوآورانه و استفاده از امتیازات تخصیص‌یافته دولت به شرکت‌های دانش‌بنیان از اهداف پلتفرم احراز هویت دیجیتال یوآیدی بابت اخذ این مجوز بود. شایان ذکر است اخذ مجوز دانش بنیان از طریق ارزیابی‌های صورت گرفته توسط کارگروه ارزیابی معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری صورت می‌پذیرد.

یوآیدی با ورود به حوزه Reg-Tech اولین پلتفرم احراز هویت دیجیتال کشور است که بستر مناسبی را برای کسب و کارها و کاربران فراهم آورده است تا بتوانند فرآیند احراز هویت را آنلاین انجام دهند. پلتفرم احراز هویت دیجیتال یوآیدی با ارائه خدمات eKYC می تواند در عین بالا نگه داشتن تجربه کاربری، اجرای الزامات قانونی را برای کسب و کارها تسهیل کند.

استارتاپ یوآیدی با تشکیل دپارتمان هوش مصنوعی با مدیریت دکتر محمد اکبری، عضو هیئت علمی دانشگاه امیرکبیر و دانش آموخته دانشگاه UCL لندن و NYU آمریکا، توانسته است که فرآیند احراز هویت را به صورت بلادرنگ Real Tiem انجام دهد.

تکنولوژی های استفاده شده در یوآیدی تشخیص زنده بودن تصویر Liveness Detection، پردازش تصویر Image Processing و OCR است که هم اکنون به عنوان اولین پلتفرم احراز هویت دیجیتال کشور مشغول به فعالیت است.

محمد عرب
دانش آموخته صنایع و MBA دانشگاه تهران. علاقه مند به مارکتینگ به خصوص دیجیتال مارکتینگ. من در یوآیدی سعی دارم تا با تولید محتوا بروز بتوانم گامی مفید برای کاربران فضای آنلاین و کسب و کار ها بردارم.
Posts created 34

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top