یوآیدی برای دومین بار استارتاپ برگزیده جشنواره نهال فین تک شد

نهال فینتک 2
فهرست مطالب

یوآیدی برای دومین سال متوالی، در جشنواره نهال فین تک به عنوان استارتاپ برگزیده انتخاب شد.”

مراسم معرفی منتخبان دومین جشنواره نهال فین تک روز چهارشنبه ۲۰ اسفند ماه در باشگاه بانک سپه برگزار شد. در این مراسم برندگان از سه قسمت افراد تاثیرگذار، نهادها و استارتاپ های تاثیرگذار در حوزه فناوری انتخاب شدند.

فراخوان دومین جشنواره نهال فین تک امسال تا تاریخ ۱۲ بهمن انجام شد و مجددا تا تاریخ ۲۰ بهمن ماه تمدید شد که ۵۰ نماینده از بخش های بانکی، مالی و فین تک در این جشنواره حضور داشتند. با پایان فراخوان جشنواره، داوری این جشنواره در تاریخ ۳۰ بهمن با حضور داورانی از بخش های اینشورتک، فین تک، مالی و بورس به صورت آنلاین و حضوری برگزار شد.

داوران، از میان شرکت کنندگان دومین جشنواره نهال فین تک، ۵ استارتاپ یوآیدی، سیگنال، سهام یاب، لندو و اکسیر را با بیشترین امتیاز انتخاب کردند که در نهایت از میان این استارتاپ ها، ۳ استارتاپ انتخاب شدند. معیار انتخاب این سه استارتاپ، نوآوری، رشد و اثرگذاری بود. در نهایت یوآیدی برای دومین سال متوالی، به عنوان استارتاپ تاثیرگذار در سال ۹۹ انتخاب شد.

 

 

در مراسم تقدیر از منتخبین دومین جشنواره نهال فین تک، نیما شمساپور، مدیرعامل یوآیدی به اشاره به فواید نقش استارتاپ ها در حوزه مالی و فیت تک، با استناد به گزارش مکنزی افزود:

“کشورهایی که از احراز هویت دیجیتال استفاده کنند، می توانند تا سال ۲۰۳۰ تولید ناخالص خود را بین ۳ تا ۱۳ درصد افزایش دهند.”

اولین جشنواره نهال فین تک در سال ۹۸ همزمان با یازدهمین رویداد فیناپ با عنوان “جایزه سال فین تک ایران” برگزار شد که در آن جشنواره، یوآیدی به عنوان استارت آپ برگزیده داوری و مردمی انتخاب شد. این جشنواره به منظور تشویق استارتاپ های فین تک برای رشد و تبدیل آنها از نهال به درختی تنومند و بارور برگزار می شود.

نیما شمساپور
نیما شمساپور- مدیرعامل یوآیدی

احراز هویت امن یوآیدی اولین سرویس احراز هویت دیجیتال در کشور می باشد که با استفاده از الگوریتم های هوش مصنوعی مانند Liveness Detection و Face Verification سرعت و دقت فرایند احراز هویت دیجیتال کاربر را ارتقا می بخشد.  سرویس احراز هویت با ویدیوی سلفی آخرین تکنولوژی احراز هویت و امن ترین روش شناسایی و تایید هویت کاربر می باشد که در این روش کاربر یک ویدیو سلفی زنده از خود می گیرد. سرویس یوآیدی به صورت بلادرنگ (Real Time) زنده بودن این ویدیو را با استفاده از تکنولوژی تشخیص زنده بودن و با دقت بالای ۹۸ درصد بررسی می کند.

برای امتیاز دادن کلیک کنید!
[تعداد نظر: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

آخرین مقالات

عضویت در خبرنامه